Dzięki Wam jesteśmy jednymi z najlepszych!

Niedawno zakończyła się czwarta edycja konkursu organizowanego przez serwis nieruchomości Otodom. Portal szerzy najwyższe standardy, które przyczyniają się do wzrostu profesjonalizmu branży nieruchomości oraz promuje dobre praktyki, które pozwalają kształtować pozytywny wizerunek agentów i wspierają profesjonalizację rynku nieruchomości. Jak nam poszło w konkursie?

Na czym polegał konkurs?


Konkurs polegał na weryfikacji trzech kryteriów jakimi były profesjonalizm, skuteczność oraz standard obsługi. Przebieg badań nadzorowała agencja badawcza IQS, będąca liderem rozwoju badań online w Polsce. 

I etap - rozgrzewka


Pierwszym krokiem było zgłoszenie się do konkursu i przedstawienie struktury naszej firmy. Na tej podstawie opracowywane były wskaźniki pozwalające na utworzenie rankingu biur nieruchomości.

II etap - badanie jakości


Etap ten był niezwykle istotny - określał bowiem jakość pracy biura i czynniki wpływające na profesjonalizm działania. Była to między innymi liczba odsłon ogłoszenia, jakość zamieszczanych zdjęć, przejrzystość opisów, zasięg oraz liczba zgłoszeń.

III etap - Mystery Shopper 


Do wyboru najlepszych agencji nieruchomościowych w kraju przyczyniło się badanie Mystery Shopper, polegające na bezpośrednim kontakcie uprawnionej do przeprowadzenia badań osoby z danym miejscem, najczęściej poprzez wizytę w punkcie sprzedaży i obsługi klienta. Po przeprowadzonych badaniach powstał ranking wyłaniający najlepsze biura świadczące usługi z zakresu nieruchomości na poziomie ogólnopolskim i wojewódzkim. 

Statuetka Lidera Nieruchomości Otodom należy do nas!


W tym roku otrzymaliśmy tytuł Lidera Nieruchomości Otodom 2021 dla najlepszych nieruchomości działających regionalnie, co oznacza, że jesteśmy najlepsi w województwie zachodniopomorskim! Dzięki dbaniu o najwyższą jakość, wytrwałości i ciągłym zmianom udało nam się spełnić jedno z naszych największych marzeń w rozwoju naszej firmy. Taka nagroda jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale także motywacją do dalszego działania i bycia jeszcze lepszym. 

Ankam swoje działania prowadzi nieustannie od 1991r., a statuetka jest ukoronowaniem naszej trzydziestoletniej pracy. Jesteśmy firmą rodzinną z Koszalina, a wartości są przez nas przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dziękujemy współpracownikom, deweloperom, z którymi współpracujemy oraz Państwu, bo bez Was nie odnieśliśmy tak ogromnego sukcesu. Dzięki dbałości o każdy szczegół, wygraliśmy przede wszystkim Wasze zaufanie i lojalność. Możemy wciąż dynamicznie rozwijać się, doradzać Wam i pośredniczyć w sprzedaży oraz zakupie nieruchomości. Dziękujemy!