Oferty na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Hallera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 83 m2
Nr oferty 0207928
830 000 PLN
9 999 PLN / m2

Koszalin
ul. Lubiatowska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1067 m2
Nr oferty 0207927
250 000 PLN
234 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Wydmowa Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 189 m2
Ilość pomieszczeń 14
Nr oferty 0207926
1 250 000 PLN
6 589 PLN / m2

Mielenko
ul. Akacjowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 35 m2
Nr oferty 0207925
570 000 PLN
15 962 PLN / m2

Mrzeżyno
ul. Bałtycka Dom letniskowy Sprzedaż

Powierzchnia 36 m2
Powierzchnia działki 138 m2
Liczba pokoi 2
Nr oferty 0207924
395 000 PLN
10 972 PLN / m2

Mrzeżyno
ul. Bałtycka Dom letniskowy Sprzedaż

Powierzchnia 38 m2
Powierzchnia działki 138 m2
Liczba pokoi 1
Nr oferty 0207923
395 000 PLN
10 395 PLN / m2

Mścice
ul. Parkowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1034 m2
Nr oferty 0207922
152 000 PLN
147 PLN / m2

Stare Wierzchowo
ul. Stare Wierzchowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 700 m2
Nr oferty 0207920
49 000 PLN
70 PLN / m2

Koszalin
ul. Hallera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 48 m2
Nr oferty 0207919
550 000 PLN
11 411 PLN / m2

Strzepowo
ul. Strzepowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1011 m2
Nr oferty 0207918
55 600 PLN
55 PLN / m2

Białogard
ul. Wyszyńskiego Dom Sprzedaż

Powierzchnia 420 m2
Powierzchnia działki 547 m2
Liczba pokoi 10
Nr oferty 0207917
870 000 PLN
2 071 PLN / m2

Niekłonice
ul. Niekłonice Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 154 m2
Powierzchnia działki 1110 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 0207914
610 000 PLN
3 945 PLN / m2

Białogard
ul. Obotrytów Dom Sprzedaż

Powierzchnia 362 m2
Powierzchnia działki 593 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 0207913
950 000 PLN
2 624 PLN / m2

Białogard
ul. Kolejowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 54 m2
Nr oferty 0207912
285 000 PLN
5 222 PLN / m2

Chałupy
ul. Chałupy Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 57 m2
Nr oferty 0207908
230 000 PLN
4 007 PLN / m2

Sianów
ul. Węgorzewska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1400 m2
Nr oferty 0207901
98 000 PLN
70 PLN / m2

Sianów
ul. Węgorzewska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1200 m2
Nr oferty 0207900
84 000 PLN
70 PLN / m2

Mielenko
ul. Akacjowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 23 m2
Nr oferty 0207899
360 000 PLN
15 378 PLN / m2

Sianów
ul. Węgorzewska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1584 m2
Nr oferty 0207898
98 000 PLN
62 PLN / m2

Nosówko
ul. Stajkowo Dom Sprzedaż

Powierzchnia 173 m2
Powierzchnia działki 12900 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 0207892
549 000 PLN
3 173 PLN / m2

Maszkowo
ul. Maszkowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 5006 m2
Nr oferty 0207890
260 000 PLN
52 PLN / m2

Mielenko
ul. Akacjowa Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 150 m2
Ilość pomieszczeń 10
Nr oferty 0207888
1 250 000 PLN
8 333 PLN / m2

Koszalin
ul. Powstańców Wielkopolskich Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 41 m2
Nr oferty 0207886
269 000 PLN
6 499 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Marynarska Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 46 m2
Nr oferty 0207883
699 000 PLN
15 196 PLN / m2
Przewijanie do góry