oryg_1625734936_0
oryg_1623317381_0
oryg_1625734996_0
oryg_1625735023_0
oryg_1625735062_0
oryg_1625735074_0
oryg_1625735241_0
oryg_1625736419_0
previous arrow
next arrow

O nas

Szukają Państwo mieszkania na sprzedaż w Koszalinie? A może apartamentów w Mielnie lub w innych miejscowościach na północy Polski? Jako profesjonalna agencja nieruchomości z Koszalina oferujemy doradztwo i pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Co nas wyróżnia? Skuteczność i wiele lat doświadczenia – nasza firma działa już od 1991 r. Dlaczego warto nam zaufać? Gwarantujemy szereg korzyści płynących z dokonywania transakcji z pomocą naszych agentów nieruchomości:
 • Skuteczność i szybkość transakcji
 • Profesjonalna wycena nieruchomości na podstawie cen wolnorynkowych
 • Pomoc prawna (kwestie spadków, podziału majątku itp.)
 • Sprawy związane z prawem własności – Księgi Wieczyste
 • Przygotowanie umowy przedwstępnej
 • Obsługa notarialna transakcji
 • Doradztwo inwestycyjne
Zapraszamy do współpracy! Nasi agenci nieruchomości w Ankam pomogą Państwu znaleźć wymarzone mieszkanie nad morzem lub dom deweloperski w spokojnej okolicy.

Najlepsza agencja nieruchomości w Koszalinie – profesjonalizm i doświadczenie

Nazywam się Anna Kamińska, jestem właścicielką firmy. Jako agent nieruchomości (licencja zawodowa nr 412) jestem członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które wchodzi w skład Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. We wspomnianych organizacjach pełnię funkcje społeczne jako Pełnomocnik ds. licencji zawodowych oraz Członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Urzędzie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Aktywnie śledzę trendy na rynku nieruchomości w Polsce. W 2001 r. byłam częścią komitetu organizacyjnego 7. Kongresu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – za zorganizowanie tego wydarzenia branżowego otrzymaliśmy jako agencja nieruchomości dyplom uznania od Prezydenta Federacji. Współorganizowaliśmy również 1. Bałtycką Konferencję Nieruchomości.

Twoi zaufani agenci nieruchomości – Koszalin Ankam

Co możemy Państwu zaoferować jako profesjonalni agenci nieruchomości?

 • mieszkania i domy na sprzedaż
 • lokale i obiekty
 • działki na sprzedaż
 • domy i mieszkania deweloperskie
 • nieruchomości nad morzem na sprzedaż

Oferujemy nieruchomości w Mielnie i Koszalinie, ale też nieruchomości w miejscowościach, takich jak Sianożęty, Nowe Bielice czy Łazy.

Wiemy, że nasza współpraca musi być oparta na wzajemnym zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie, wieloletnie doświadczenie i ekspercką wiedzę na temat nieruchomości. Praca pośrednika nieruchomości w Koszalinie czy w jakimkolwiek zakątku Polski wymaga fachowej wiedzy z zakresu: standardów zawodowych, prawa, wiedzy budowlanej, przepisów skarbowych. Dobry agent nieruchomości zna też podstawowe zagadnienia psychologii sprzedaży. Jako agencja nieruchomości chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe.

W ramach prowadzonej działalności i w myśl Ustawy mamy CERTYFIKAT UBEZPIECZENIOWY NR 209/2003, który gwarantuje Państwu bezpieczeństwo finansowe transakcji zawieranej w naszym biurze. Jest ona asekurowana do jej wysokości tj. wartości przedmiotu transakcji.

Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, co świadczy o naszej wiarygodności i zaufaniu setek Klientów. Praca w sieci to skuteczna i profesjonalna sprzedaż nieruchomości – domów, mieszkań i działek. Nasi agenci nieruchomości w Koszalinie oferują kompleksową obsługę procesu sprzedaży nieruchomości, dzięki czemu nasze biuro nieruchomości cieszy się dobrą opinią wśród Klientów.

Potrzebują Państwo pomocy agenta nieruchomości? Koszalin i okolice – zapraszamy do współpracy!

Scroll to Top