Oferty na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Przyjaźni Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 247 m2
Powierzchnia działki 350 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 140930
890 000 PLN
3 603 PLN / m2

Koszalin
ul. Dzierżęcińska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1002 m2
Nr oferty 3403246
189 000 PLN
189 PLN / m2

Skwierzynka
ul. Sudecka Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1005 m2
Nr oferty 3403245
229 000 PLN
228 PLN / m2

Mielno
ul. Strzeżenice Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 126 m2
Powierzchnia działki 1003 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 5001550
739 000 PLN
5 859 PLN / m2

Koszalin
ul. Brzozowa Dom Sprzedaż

Powierzchnia 595 m2
Powierzchnia działki 626 m2
Liczba pokoi 0
Nr oferty 1904774
990 000 PLN
1 662 PLN / m2

Koszalin
ul. Tatów Działka usługowa Sprzedaż

Powierzchnia 8500 m2
Nr oferty 3701507
950 000 PLN
112 PLN / m2

Strzeżenice
ul. Strzeżenice Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1411 m2
Nr oferty 5001548
149 000 PLN
106 PLN / m2

Mielno
ul. Przyjaciół Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 350 m2
Powierzchnia działki 710 m2
Liczba pokoi 13
Nr oferty 2105548
1 399 000 PLN
3 997 PLN / m2

Koszalin
ul. Mieszka I Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 36 m2
Nr oferty 0901330
259 000 PLN
7 108 PLN / m2

Mielno
ul. Przyjaciół Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 350 m2
Ilość pomieszczeń 13
Nr oferty 2105542
1 399 000 PLN
3 997 PLN / m2

Koszalin
ul. Wiśniowa Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 200 m2
Powierzchnia działki 756 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 1904768
895 000 PLN
4 475 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Wydmowa A1-M.10 Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 52 m2
Nr oferty 3701493
824 407 PLN
15 700 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Wydmowa A1-M.1 Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 52 m2
Nr oferty 3701489
779 960 PLN
14 800 PLN / m2

Mielenko
ul. Topolowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1931 m2
Nr oferty 2105534
424 820 PLN
220 PLN / m2

Mielenko
ul. Topolowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1499 m2
Nr oferty 2105533
329 780 PLN
220 PLN / m2

Mielenko
ul. Topolowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1500 m2
Nr oferty 2105531
330 000 PLN
220 PLN / m2

Niekłonice
ul. Niekłonice Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1000 m2
Nr oferty 3403238
175 000 PLN
175 PLN / m2

Dębina
ul. Dębina Działka Sprzedaż

Powierzchnia 10660 m2
Nr oferty 3701484
250 000 PLN
23 PLN / m2

Łozice-Cegielnia
ul. Łozice Dom szeregowy Sprzedaż

Powierzchnia 140 m2
Powierzchnia działki 762 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 3403235
520 000 PLN
3 700 PLN / m2

Koszalin
ul. Młyńska Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 58 m2
Nr oferty 5001534
424 000 PLN
7 273 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Działka Sprzedaż

Powierzchnia 849 m2
Nr oferty 2105515
150 000 PLN
177 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Działka Sprzedaż

Powierzchnia 851 m2
Nr oferty 2105514
150 000 PLN
176 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Działka Sprzedaż

Powierzchnia 849 m2
Nr oferty 2105513
150 000 PLN
177 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Działka Sprzedaż

Powierzchnia 836 m2
Nr oferty 2105512
140 000 PLN
167 PLN / m2
Przewijanie do góry