Oferty na sprzedaż
Powrótz

Osieki
ul. Osieki Działka rekreacyjna Sprzedaż

Powierzchnia 1060 m2
Nr oferty 0901317
119 000 PLN
112 PLN / m2

Koszalin
ul. Wiejska Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1579 m2
Nr oferty 5001527
49 000 PLN
31 PLN / m2

Wyszewo
ul. Wyszewo Dom Sprzedaż

Powierzchnia 109 m2
Powierzchnia działki 750 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 3701477
425 000 PLN
3 882 PLN / m2

Białogard
ul. Buczek Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1001 m2
Nr oferty 5001520
64 000 PLN
64 PLN / m2

Mielno
ul. Pionierów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 25 m2
Nr oferty 5001519
540 000 PLN
21 505 PLN / m2

Koszalin
ul. Hallera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 81 m2
Nr oferty 5001518
790 000 PLN
9 731 PLN / m2

Koszalin
ul. Konikowo Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 288 m2
Powierzchnia działki 1404 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 3701475
1 999 000 PLN
6 941 PLN / m2

Koszalin
ul. Bohaterów Warszawy Działka Sprzedaż

Powierzchnia 30900 m2
Nr oferty 3701473
5 716 500 PLN
185 PLN / m2

Koszalin
ul. Asnyka Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 121 m2
Nr oferty 1904761
1 299 000 PLN
10 674 PLN / m2

Charzyno
ul. Charzyno Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 886 m2
Nr oferty 3701467
221 500 PLN
250 PLN / m2

Charzyno
ul. Charzyno Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 807 m2
Nr oferty 3701466
201 750 PLN
250 PLN / m2

Stare Bielice
ul. Stare Bielice Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 2495 m2
Nr oferty 2105493
115 000 PLN
46 PLN / m2

Koszalin
ul. Pszeniczna Działka pod bud. wielorodz. Sprzedaż

Powierzchnia 17681 m2
Nr oferty 2105492
2 298 530 PLN
130 PLN / m2

Koszalin
ul. Pszeniczna Działka pod bud. wielorodz. Sprzedaż

Powierzchnia 57834 m2
Nr oferty 2105491
7 518 420 PLN
130 PLN / m2

Konikowo
ul. Konstruktorów Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1046 m2
Nr oferty 2105488
125 520 PLN
120 PLN / m2

Konikowo
ul. Konstruktorów Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1058 m2
Nr oferty 2105487
126 960 PLN
120 PLN / m2

Konikowo
ul. Konstruktorów Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1000 m2
Nr oferty 2105485
120 000 PLN
120 PLN / m2

Konikowo
ul. Konstruktorów Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1000 m2
Nr oferty 2105484
120 000 PLN
120 PLN / m2

Mielno
ul. Klonowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1461 m2
Nr oferty 3403218
489 000 PLN
335 PLN / m2

Będzino
ul. Będzino Działka Sprzedaż

Powierzchnia 6300 m2
Nr oferty 3403216
85 000 PLN
13 PLN / m2

Słowienkowo
ul. Słowienkowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 19100 m2
Nr oferty 3403213
171 900 PLN
9 PLN / m2

Mielno
ul. Orła Białego Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 63 m2
Nr oferty 5001504
1 114 050 PLN
17 500 PLN / m2

Stare Bielice
ul. Bałtycka Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 282 m2
Powierzchnia działki 876 m2
Liczba pokoi 5
Nr oferty 5001503
889 000 PLN
3 152 PLN / m2

Koszalin
ul. Batalionów Chłopskich Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 1008 m2
Ilość pomieszczeń 3
Nr oferty 3403205
1 350 000 PLN
1 338 PLN / m2
Przewijanie do góry