Oferty na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Śródmieście Lokal użytkowy Sprzedaż

Powierzchnia 20 m2
Ilość pomieszczeń 1
Nr oferty 3403336
199 000 PLN
9 808 PLN / m2

Mielno
ul. Sosonowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 44 m2
Nr oferty 3701703
823 615 PLN
18 327 PLN / m2

Wyszebórz
ul. Wyszebórz Działka rolna Sprzedaż

Powierzchnia 7900 m2
Nr oferty 3701702
474 000 PLN
60 PLN / m2

Koszalin
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 9
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 29 m2
Nr oferty 5001615
199 000 PLN
6 857 PLN / m2

Koszalin
ul. Odrodzenia Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 83 m2
Nr oferty 2105684
680 000 PLN
8 162 PLN / m2

Smolne
ul. Smolne Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 328 m2
Powierzchnia działki 9900 m2
Liczba pokoi 5
Nr oferty 3701701
775 000 PLN
2 363 PLN / m2

Gąski
ul. Plażowa Działka pod bud. wielorodz. Sprzedaż

Powierzchnia 8483 m2
Nr oferty 2105683
24 995 000 PLN
2 946 PLN / m2

Tatów
ul. Tatów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 98 m2
Nr oferty 3701700
917 000 PLN
9 330 PLN / m2

Sianożęty
ul. Wschodnia Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 3701699
650 000 PLN
15 230 PLN / m2

Koszalin
ul. Rozmarynowa Działka Sprzedaż

Powierzchnia 920 m2
Nr oferty 5001613
129 000 PLN
140 PLN / m2

Koszalin
ul. Lubiatowska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 17332 m2
Nr oferty 3403334
380 000 PLN
22 PLN / m2

Mostowo
ul. Mostowo Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 31 m2
Powierzchnia działki 577 m2
Liczba pokoi 2
Nr oferty 5001612
289 000 PLN
9 146 PLN / m2

Koszalin
ul. Chopina Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 58 m2
Nr oferty 0901365
495 000 PLN
8 491 PLN / m2

Koszalin
ul. Żytnia Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 55 m2
Nr oferty 2105682
479 000 PLN
8 617 PLN / m2

Koszalin
ul. Laurowa Dom szeregowy Sprzedaż

Powierzchnia 141 m2
Powierzchnia działki 168 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 3701697
930 000 PLN
6 596 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 817 m2
Nr oferty 2105681
98 040 PLN
120 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 799 m2
Nr oferty 2105680
95 880 PLN
120 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 800 m2
Nr oferty 2105679
96 000 PLN
120 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 807 m2
Nr oferty 2105678
96 840 PLN
120 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 861 m2
Nr oferty 2105677
103 320 PLN
120 PLN / m2

Koszalin
ul. Kołłątaja Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 53 m2
Nr oferty 3701695
449 000 PLN
8 393 PLN / m2

Krupy
ul. . Dom Sprzedaż

Powierzchnia 140 m2
Powierzchnia działki 12700 m2
Liczba pokoi 0
Nr oferty 3701694
649 000 PLN
4 636 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 142 m2
Powierzchnia działki 731 m2
Liczba pokoi 5
Nr oferty 1904811
850 000 PLN
5 952 PLN / m2

Gniazdowo
ul. Gniazdowo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 807 m2
Nr oferty 2105676
96 840 PLN
120 PLN / m2
Przewijanie do góry