Mieszkania na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. 1-go Maja Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 78 m2
Nr oferty 1904714
690 000 PLN
8 827 PLN / m2

Kołobrzeg
ul. Kołłątaja Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 35 m2
Nr oferty 3403121
720 000 PLN
20 571 PLN / m2

Kołobrzeg
ul. Reymonta Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 39 m2
Nr oferty 3403118
509 000 PLN
12 906 PLN / m2

Koszalin
ul. Wenedów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 39 m2
Nr oferty 3403104
352 340 PLN
9 025 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 78 m2
Nr oferty 2105199
702 000 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 78 m2
Nr oferty 2105180
702 000 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105179
380 790 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105172
383 490 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 78 m2
Nr oferty 2105157
702 000 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105156
380 790 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105155
383 310 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 35 m2
Nr oferty 2105153
315 540 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105149
383 490 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105148
381 510 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 73 m2
Nr oferty 2105147
665 640 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 43 m2
Nr oferty 2105146
389 070 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105142
381 600 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105141
381 510 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 43 m2
Nr oferty 2105140
389 160 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 42 m2
Nr oferty 2105135
381 600 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Morelowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 43 m2
Nr oferty 2105134
389 160 PLN
9 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Wenedów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 54 m2
Nr oferty 3403079
434 240 PLN
8 000 PLN / m2

Koszalin
ul. Wenedów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 39 m2
Nr oferty 3403078
331 840 PLN
8 500 PLN / m2

Koszalin
ul. Wenedów Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 85 m2
Nr oferty 3403075
650 940 PLN
7 600 PLN / m2

Mieszkania

Działki

Obiekty i lokale

Przewijanie do góry