Działki na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Rzemieślnicza Mieszkanie Wynajem

Piętro 2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 56 m2
Nr oferty 0207929
2 300 PLN
40 PLN / m2

Koszalin
ul. Hallera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 83 m2
Nr oferty 0207928
830 000 PLN
9 999 PLN / m2

Koszalin
ul. Lubiatowska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1067 m2
Nr oferty 0207927
250 000 PLN
234 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Wydmowa Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 189 m2
Ilość pomieszczeń 14
Nr oferty 0207926
1 250 000 PLN
6 589 PLN / m2

Mielenko
ul. Akacjowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 35 m2
Nr oferty 0207925
570 000 PLN
15 962 PLN / m2

Mrzeżyno
ul. Bałtycka Dom letniskowy Sprzedaż

Powierzchnia 36 m2
Powierzchnia działki 138 m2
Liczba pokoi 2
Nr oferty 0207924
395 000 PLN
10 972 PLN / m2

Mrzeżyno
ul. Bałtycka Dom letniskowy Sprzedaż

Powierzchnia 38 m2
Powierzchnia działki 138 m2
Liczba pokoi 1
Nr oferty 0207923
395 000 PLN
10 395 PLN / m2

Mścice
ul. Parkowa Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1034 m2
Nr oferty 0207922
152 000 PLN
147 PLN / m2

Stare Wierzchowo
ul. Stare Wierzchowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 700 m2
Nr oferty 0207920
49 000 PLN
70 PLN / m2

Koszalin
ul. Hallera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 48 m2
Nr oferty 0207919
550 000 PLN
11 411 PLN / m2

Strzepowo
ul. Strzepowo Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1011 m2
Nr oferty 0207918
55 600 PLN
55 PLN / m2

Białogard
ul. Wyszyńskiego Dom Sprzedaż

Powierzchnia 420 m2
Powierzchnia działki 547 m2
Liczba pokoi 10
Nr oferty 0207917
870 000 PLN
2 071 PLN / m2

Koszalin
ul. Barlickiego Mieszkanie Wynajem

Piętro 2
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 31 m2
Nr oferty 0207915
1 400 PLN
44 PLN / m2

Niekłonice
ul. Niekłonice Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 154 m2
Powierzchnia działki 1110 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 0207914
610 000 PLN
3 945 PLN / m2

Białogard
ul. Obotrytów Dom Sprzedaż

Powierzchnia 362 m2
Powierzchnia działki 593 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 0207913
950 000 PLN
2 624 PLN / m2

Białogard
ul. Kolejowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 54 m2
Nr oferty 0207912
285 000 PLN
5 222 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Mieszkanie Wynajem

Piętro 3
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 39 m2
Nr oferty 0207910
1 800 PLN
46 PLN / m2

Chałupy
ul. Chałupy Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 57 m2
Nr oferty 0207908
230 000 PLN
4 007 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Mieszkanie Wynajem

Piętro 1
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 65 m2
Nr oferty 0207907
2 700 PLN
41 PLN / m2

Koszalin
ul. Kosynierów Dom Wynajem

Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 420 m2
Liczba pokoi 3
Nr oferty 0207906
5 500 PLN
46 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Lokal użytkowy Wynajem

Powierzchnia 42 m2
Ilość pomieszczeń 2
Nr oferty 0207905
3 000 PLN
71 PLN / m2

Koszalin
ul. Odrodzenia Mieszkanie Wynajem

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 41 m2
Nr oferty 0207904
1 800 PLN
44 PLN / m2

Sianów
ul. Węgorzewska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1400 m2
Nr oferty 0207901
98 000 PLN
70 PLN / m2

Sianów
ul. Węgorzewska Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1200 m2
Nr oferty 0207900
84 000 PLN
70 PLN / m2

Mieszkania

Działki

Obiekty i lokale

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ POD KOSZALINEM

Marzysz o wyprowadzce z miasta? A może chcesz wprowadzić duże zmiany i planujesz wyprowadzkę nad morze? W naszej ofercie znajdziesz działki na sprzedaż pod Koszalinem. Tutaj znajdziesz ciszę, spokój, a niewielka odległość do morza kusi jeszcze bardziej. Zobacz, co przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanym kupnem działki nad morzem.

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – POD BUDOWĘ DOMU

Działki na sprzedaż pod budowę domu szukają zarówno mieszkańcy Koszalina, Kołobrzegu, jak i innych miast z całej Polski. Polskie wybrzeże to wspaniała lokalizacja dla każdego, kto szuka kontaktu z naturą, a aktywność na świeżym powietrzu jest ważnym elementem jego trybu życia. Bliskość większych miast sprawia, że pasję do aktywnego trybu życia można połączyć z pracą. Okolice Koszalina to także idealne miejsce do zamieszkania dla wszystkich, którzy wypoczynku szukają na polskich plażach, ale na co dzień nie chcą mieszkać w kurortach i miejscowościach turystycznych.

W naszej ofercie znajdziesz działki na sprzedaż pod Koszalinem, które różnią się powierzchnią i innymi parametrami. Dzięki temu z łatwością znajdziesz taką działkę, która spełni Twoje oczekiwania, a jej kupno będzie pierwszym krokiem na drodze w realizacji celów i marzeń. Część działek zlokalizowanych jest nieopodal większych tras, co jest znacznym ułatwieniem dla osób, które będą codziennie dojeżdżać do pracy. Osoby, które szukają działki pod miastem, ale w bliskim sąsiedztwie innych osób, znajdą u nas działki na sprzedaż pod budowę domu na osiedlu domów jednorodzinnych. Oferujemy także działki oddalone od głównych dróg dojazdowych – znajdziesz tam azyl i odpoczynek od zgiełku. Wybierz jedną z działek na sprzedaż, a my pomożemy Ci w zrealizowaniu bezpiecznej transakcji kupna nieruchomości.