Oferty na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Niekłonice Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 26 m2
Nr oferty 3701654
248 000 PLN
9 419 PLN / m2

Niekłonice
ul. Bursztynowa Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 74 m2
Powierzchnia działki 400 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 3403319
765 000 PLN
10 266 PLN / m2

Mielno
ul. Bursztynowa Działka Sprzedaż

Powierzchnia 494 m2
Nr oferty 5001606
493 000 PLN
998 PLN / m2

Niekłonice
ul. Poziomkowa Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 101 m2
Powierzchnia działki 500 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 2105654
799 000 PLN
7 911 PLN / m2

Koszalin
ul. Topolowa Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 877 m2
Ilość pomieszczeń 0
Nr oferty 3701652
2 090 000 PLN
2 383 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 93 m2
Nr oferty 2105653
820 000 PLN
8 778 PLN / m2

Koszalin
ul. Władysława IV Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 5
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 65 m2
Nr oferty 3403316
375 000 PLN
5 699 PLN / m2

Manowo
ul. Cisowa, działki 28/52-62 Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1045 m2
Nr oferty 1904808
114 950 PLN
110 PLN / m2

Manowo
ul. Cisowa, działki 28/39-51 Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1001 m2
Nr oferty 1904806
110 110 PLN
110 PLN / m2

Koszalin
ul. Hallera Lokal użytkowy Sprzedaż

Powierzchnia 20 m2
Ilość pomieszczeń 1
Nr oferty 5001601
49 000 PLN
2 338 PLN / m2

Koszalin
ul. Śródmieście Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 26 m2
Nr oferty 3403314
199 000 PLN
7 509 PLN / m2

Manowo
ul. Manowo Obiekt Sprzedaż

Powierzchnia 909 m2
Ilość pomieszczeń 0
Nr oferty 3701650
1 600 000 PLN
1 759 PLN / m2

Tatów
ul. Tatów Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1238 m2
Nr oferty 2105652
229 000 PLN
185 PLN / m2

Koszalin
ul. Drzewna Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1085 m2
Nr oferty 3701649
200 000 PLN
184 PLN / m2

Koszalin
ul. Budowniczych Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 38 m2
Nr oferty 5001600
270 000 PLN
6 953 PLN / m2

Koszalin
ul. Włoska Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 39 m2
Nr oferty 3403313
420 000 PLN
10 720 PLN / m2

Koszalin
ul. Gnieźniańska Działka Sprzedaż

Powierzchnia 19228 m2
Nr oferty 1904804
2 884 200 PLN
150 PLN / m2

Koszalin
ul. Domina Lokal użytkowy Sprzedaż

Powierzchnia 43 m2
Ilość pomieszczeń 3
Nr oferty 2105649
299 000 PLN
6 812 PLN / m2

Koszalin
ul. Batalionów Chłopskich Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 269 m2
Powierzchnia działki 910 m2
Liczba pokoi 6
Nr oferty 2105648
949 000 PLN
3 517 PLN / m2

Koszalin
ul. Grottgera Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 7
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 46 m2
Nr oferty 5001597
299 000 PLN
6 382 PLN / m2

Zegrze Pomorskie
ul. Zegrze Pomorskie Dom Sprzedaż

Powierzchnia 87 m2
Powierzchnia działki 884 m2
Liczba pokoi 3
Nr oferty 3701647
599 000 PLN
6 830 PLN / m2

Koszalin
ul. Spasowskiego Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 4
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 59 m2
Nr oferty 2105646
299 000 PLN
5 051 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 32 m2
Nr oferty 3403312
499 000 PLN
15 560 PLN / m2

Mielno
ul. Mielno Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 31 m2
Nr oferty 3403311
529 000 PLN
16 751 PLN / m2
Przewijanie do góry