Oferty na sprzedaż
Powrótz

Koszalin
ul. Powstańców Wielkopolskich Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 3
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 64 m2
Nr oferty 3403278
498 000 PLN
7 709 PLN / m2

Krzywopłoty
ul. Krzywopłoty Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 4311 m2
Nr oferty 1904795
240 000 PLN
56 PLN / m2

Tatów
ul. Bałtycka Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 83 m2
Nr oferty 3701541
639 000 PLN
7 641 PLN / m2

Wierzchowo
ul. Wierzchowo Dom Sprzedaż

Powierzchnia 86 m2
Powierzchnia działki 3043 m2
Liczba pokoi 3
Nr oferty 3403276
1 500 000 PLN
17 442 PLN / m2

Niekłonice
ul. Niekłonice Dom wolnostojący Sprzedaż

Powierzchnia 214 m2
Powierzchnia działki 1001 m2
Liczba pokoi 4
Nr oferty 3403275
1 140 000 PLN
5 327 PLN / m2

Koszalin
ul. Konstytucji 3 Maja Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 47 m2
Nr oferty 3701539
349 000 PLN
7 281 PLN / m2

Strzekęcino
ul. Strzekęcino Działka rekreacyjna Sprzedaż

Powierzchnia 800 m2
Nr oferty 1904793
100 000 PLN
125 PLN / m2

Koszalin
ul. Szeroka Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 51 m2
Nr oferty 140933
247 000 PLN
4 786 PLN / m2

Wyszewo
ul. Wyszewo Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 1991 m2
Nr oferty 3403272
197 000 PLN
99 PLN / m2

Sarbinowo
ul. Południowa Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 0
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 48 m2
Nr oferty 3403270
595 000 PLN
12 238 PLN / m2

Skwierzynka
ul. Skwierzynka Działka Sprzedaż

Powierzchnia 950 m2
Nr oferty 3403267
265 000 PLN
279 PLN / m2

Świelino
ul. Świelino Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 56 m2
Nr oferty 0901340
138 000 PLN
2 448 PLN / m2

Koszalin
ul. Zwycięstwa Lokal użytkowy Sprzedaż

Powierzchnia 28 m2
Ilość pomieszczeń 1
Nr oferty 3403263
240 000 PLN
8 322 PLN / m2

Gorzebądz
ul. Gorzebądz Działka budowlana Sprzedaż

Powierzchnia 6536 m2
Nr oferty 2105582
349 000 PLN
53 PLN / m2

Koszalin
ul. Mieszka I Lokal użytkowy Sprzedaż

Powierzchnia 262 m2
Ilość pomieszczeń 13
Nr oferty 3701526
899 000 PLN
3 429 PLN / m2

Osieki
ul. Sianowska Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1038 m2
Nr oferty 1904784
162 050 PLN
156 PLN / m2

Osieki
ul. Sianowska Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1113 m2
Nr oferty 1904783
172 690 PLN
155 PLN / m2

Osieki
ul. Sianowska Działka Sprzedaż

Powierzchnia 1343 m2
Nr oferty 1904781
205 030 PLN
153 PLN / m2

Strzeżenice
ul. Strzeżenice Działka Sprzedaż

Powierzchnia 995 m2
Nr oferty 1904780
140 000 PLN
141 PLN / m2

Ustronie Morskie
ul. Słoneczna Działka Sprzedaż

Powierzchnia 899 m2
Nr oferty 2105573
450 000 PLN
501 PLN / m2

Koszalin
ul. Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 4
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 45 m2
Nr oferty 2105572
419 000 PLN
9 311 PLN / m2

Dunowo
ul. Dunowo Mieszkanie Sprzedaż

Piętro 2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 120 m2
Nr oferty 3403252
229 000 PLN
1 900 PLN / m2

Koszalin
ul. Nowe Bielice Dom bliźniak Sprzedaż

Powierzchnia 117 m2
Powierzchnia działki 324 m2
Liczba pokoi 5
Nr oferty 5001554
949 000 PLN
8 050 PLN / m2
Przewijanie do góry